Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Maloobchodní výprodeje zboží jsou určeny pro prezentaci výprodejů zboží e-shopů a kamenných obchodů.
Každý výprodej může obsahovat seznam zboží automaticky importovaný nebo ručně zadaný. Uživatel si potom může zvolit zda prochází celé výprodeje, zboží a nebo obchody s výprodejem v dané sekci.
Zadání obchodu a výprodeje je snadné a v případě zájmu jsme schopni s čímkoliv pomoci. Pro obchody jsou Maloobchodní výprodeje ideální prezentací výprodejového a akčního zboží a pro uživatele zdrojem levných nákupů.

Informace
Autor: PG 06.05.2011

Podmínky užívání

Tento dokument stanovuje závazná pravidla a podmínky využívání služeb webu Výprodeje.cz (www.vyprodeje.cz), provozovaného společností MOVIS, s.r.o.  - dále jen Provozovatel.


Provozovatel neshromažďuje osobní údaje uživatelů – inzerentů, které uvádí zákon o ochraně osobních údajů č. 101/2000 sb.

Pravidla inzerce na Výprodeje.cz
Server Výprodeje.cz je inzertní server, umožňující uživateli inzerci nového, použitého zboží, majetku nebo služeb.Uživatel má možnost bezplatně jako registrovaný uživatel zveřejňovat a vyhledávat nabídky a poptávky zboží, služeb a jiného majetku soukromých či podnikatelských subjektů - inzerentů. Prvním předpokladem využívání služeb serveru Výprodeje.cz je dodržování těchto podmínek, zákonů ČR a slušnosti. Provozovatel si vyhrazuje právo smazat inzeráty, které tato základní pravidla porušují. Je také zakázáno vkládat stejný inzerát vícekrát za sebou do stejné kategorie nebo jen částečně pozměněný inzerát, popřípadě provedení obsahu  podobného inzerátu je zakázáno. Jako opatření proti takovému jednání si provozovatel opět vyhrazuje právo zablokování účtu uživatele, či jeho IP adresy. Máme také právo mazat inzeráty nic neříkající (tzn. inzerát musí odkazovat na konkrétní produkt, službu - nikoli např.: nabízíme práci, klikněte na www...) inzeráty lákající lidi k zaslání jakékoli částky na účet inzerenta a nebo svého e-mailu k poskytnutí dalších informací, popřípadě lákat lidi k rozesílání jakýchkoli e-mailů dál.Také se ZAKAZUJE uvádět do nadpisu inzerátu název firmy, telefon či URL adresu, protože k tomuto slouží kontaktní údaje inzerenta. Zakázáno je taktéž vkládání inzerátů s reklamou na inzertní servery se stejným zaměřením jako server Výprodeje.

Provozovatel si vyhrazuje právo schvalovat či zamítat inzeráty, které mají anonymního inzerenta, neregistrovaného na Výprodeje.cz. Provozovatel tyto inzeráty kontroluje svými editory a pokud tito zjistí, že nesplňuje podmínky Výprodeje.cz, mají právo do něj zasáhnout a nebo jej přímo smazat. Provozovatel může smazat inzerát bez nároku náhrady, pokud bude inzerát vložen do špatné kategorie.

Inzerát bude uživateli zveřejněn po dobu zvolenou uživatelem, nejdéle však 3 měsíce. Po této době lze inzerát znovu zveřejnit přes účet registrovaného uživatele. Po vypršení platnosti se inzerát zařadí do archivu uživatele, kde bude inzerát dále k využití.

Provozovatel neručí tak za dohodu mezi nabízejícím a kupujícím, za dodání smluveného zboží, služeb či jejich vyplacení kupujícímu.

Provozovatel nenese odpovědnost za dobrovolně zveřejněná data uživatelem v inzerátu. Uživatel je povinen si chránit své přihlašovací údaje ke svému účtu a neposkytovat je dál.

Provozovatel nenese odpovědnost za činnost inzerentů a jejich způsob, jakým využívají služby Výprodeje.cz. Provozovatel také nenese odpovědnost za následky s využíváním služeb Výprodeje.cz a to jak přímé tak nepřímé následky.

Provozovatel je oprávněn bez souhlasu uživatelů vyvíjet, upravovat a inovovat služby Výprodeje.cz

Uživatel vložením inzerátu dává souhlas s těmito podmínkami. Provozovatel může v průběhu vývoje serveru tyto podmínky měnit.

Pravidla prezentace hromadných slev
Provozovatel si vyhrazuje právo prezentovat slevové servery a hromadné slevy dle svého uvážení. Základními kritérii pro prezentaci je kvalita nabízených slev, historie slevových serverů a jejich kvalita a důvěryhodnost. 

Provozovatel neodpovídá za škodu způsobenou konkrétním slevovým portálem v rámci jeho podnikání. Provozovatel neodpovídá za aktuálnost prezentovaných slev, pouze zobrazuje hromadné slevy na základě dat poskytnutých slevovými portály.
Provozovatel neodpovídá za možnost uplatnění slevových kuponů, které byly zakoupeny na základě informace o hromadné slevě, kterou provozovatel prezentoval.
Veškeré reklamace a zodpovědnost za slevové kupony jsou v režii slevových portálů prezentujících své slevy prostřednictvím Provozovatele.

Pravidla prezentace maloobchodních výprodejů zboží
Provozovatel si vyhrazuje právo prezentovat zboží obchodů a e-shopů dle svého uvážení. Základními kritérii pro prezentaci je kvalita slevových nabídek a kvalita a důvěryhodnost obchodů, které tyto nabídky prostřednictvím provozovatele prezentují. 

Provozovatel neodpovídá za zboží prezentované obchody. Provozovatel neodpovídá za aktuálnost a dostupnost prezentovaného zboží, pouze zobrazuje zboží na základě dat poskytnutých obchody.
Provozovatel nenese záruku za zboží, které provozovatel prezentoval.
Veškeré reklamace a zodpovědnost za zboží je v režii obchodů prezentujících své zboží prostřednictvím Provozovatele.

Pravidla prezentace velkoobchodních výprodejů zboží
Provozovatel si vyhrazuje právo prezentovat zboží obchodů a e-shopů dle svého uvážení. Základními kritérii pro prezentaci je kvalita slevových nabídek a kvalita a důvěryhodnost obchodů, které tyto nabídky prostřednictvím provozovatele prezentují. 

Provozovatel neodpovídá za zboží prezentované obchody. Provozovatel neodpovídá za aktuálnost a dostupnost prezentovaného zboží, pouze zobrazuje zboží na základě dat poskytnutých obchody.
Provozovatel nenese záruku za zboží, které provozovatel prezentoval.
Veškeré reklamace a zodpovědnost za zboží je v režii obchodů prezentujících své zboží prostřednictvím Provozovatele.
Provozovatel není oprávněn sdělovat informace o nabídkách nebo zboží, jejich zobrazení je omezeno heslem. Může tak učinit pouze na základě souhlasu obchodu, který zboží prostřednictvím provozovatele prezentuje .

Závěrečná ustanovení
Registrací nebo vložením jakéhokoliv obsahu na Výprodeje.cz uživatel bezpodmínečně souhlasí s těmito výše uvedenými pravidly a souhlasí s plnou kompenzací škody prokazatelně vzniklé v důsledku porušení těchto pravidel jeho jednáním.

TOPlist