Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Maloobchodní výprodeje zboží jsou určeny pro prezentaci výprodejů zboží e-shopů a kamenných obchodů.
Každý výprodej může obsahovat seznam zboží automaticky importovaný nebo ručně zadaný. Uživatel si potom může zvolit zda prochází celé výprodeje, zboží a nebo obchody s výprodejem v dané sekci.
Zadání obchodu a výprodeje je snadné a v případě zájmu jsme schopni s čímkoliv pomoci. Pro obchody jsou Maloobchodní výprodeje ideální prezentací výprodejového a akčního zboží a pro uživatele zdrojem levných nákupů.

Informace
Autor: PG 06.05.2011

O portálu

Co jsou Výprodeje.cz ?

Výprodeje.cz jsou místem, kde jsou přehledně a na jednom místě zvěřejňovány výprodeje kamenných obchodů, e-shopů, a to nejen jako oznámení o výprodejích ale i včetně seznamů zboží v každém výprodeji.

Naši administátoři kontrolují všechny obchody a výprodeje, aby byla garatována v maximální možné míře kvalita výprodejů.

Je zde k dispozici Inzerce, kde můžete prodávat a poptávat cokoliv potřebujete.

Další službou je sekce Hromadné slevy slevových serverů. Servery vybíráme pečlivě podle kvality slev, historie a referencí zákazníků.
Velký důraz klademe na jednoduchost, přehlednost a možnost filtrovat pouze slevy, které vás opravdu zajímají, čímž vám šetříme čas.

Velkoobchodní výprodeje jsou určeny jako majitelům obchodů, kteří mají šanci využít velkoobchodních nabídek, tak obchodníkům, kteří zprostředkovávají prodej velkoobchodních výprodejů.

Více o fungování portálu naleznete v Nápovědě u každé sekce.

Sekce portálu

  • Články - čtení na téma výprodeje, slevy, outlety a další

 

TOPlist