Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Maloobchodní výprodeje zboží jsou určeny pro prezentaci výprodejů zboží e-shopů a kamenných obchodů.
Každý výprodej může obsahovat seznam zboží automaticky importovaný nebo ručně zadaný. Uživatel si potom může zvolit zda prochází celé výprodeje, zboží a nebo obchody s výprodejem v dané sekci.
Zadání obchodu a výprodeje je snadné a v případě zájmu jsme schopni s čímkoliv pomoci. Pro obchody jsou Maloobchodní výprodeje ideální prezentací výprodejového a akčního zboží a pro uživatele zdrojem levných nákupů.

Informace

Maloobchodní výprodeje

Maloobchodní výprodeje jsou určeny pro e-shopy a kamenné obchody prodávající zboží koncovým zákazníkům.

V současnosti připravujeme novou verzi sekce Výprodeje zboží, která přinese zjednodušení a zpřehlednění zadání výprodejů a prezentace zboží. Do té doby nás kontaktujte a my Vám rádi se zadáním pomůžeme.

Zadání maloobchodního výprodeje se provádí v uživatelském menu, v sekci MO výprodeje. Pro zadání je třeba mít založenou firmu a ochod, ke kterým se výprodej bude vázat. Pokud žádná firma nebo obchod neexistují, potom je to první krok, který je při zadání výprodeje nabídnut. 

Zadání samotné je rozděleno do tří fází - zadání hlavních informací o výprodeji, nahrání příloh a zadání zboží, pokud je součástí.

Zboží lze automaticky importovat, nebo zadat ručně viz Seznamy zboží.

V sekci Maloobchdní výprodeje lze procházet buď celé výprodeje, zboží ze všech výprodejů a nebo obchody, které v dané sekci mají výprodej.

Zboží je řazeno podle priority, kterou mimo jiné ovlivňuje i hodnota kliknutí (PPC systém), která je u zboží nastavena.

Protože se jedná o výprodejové zboží, byla stanovena výchozí minimální sleva produktu 10%. V případě odvštví s malou marží nebo velkými cenami zboží lze individuálně nastavit i jiné podmínky.


Zadání výprodeje

- - -

TOPlist